TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.01.2016, Në orën: 14:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 311 herë

Titulli : PUNOJM ME HILTA NE DISPOZICION KEMI 6 HILTA +Viber Shitet nga: Arlind Sot 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : KEMI 3 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETONIT ME HILT DHE BEJM HAPJEN E KANALIZIMAVE ME HILTA
Numri 045 804 789 dhe numri i Viber +37745804789

SHPALLJET TJERA