TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.01.2016, Në orën: 14:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 395 herë

Titulli : RENOVIM KOMPLET -Ngjyrosje Profesionale 0.50 cent.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : Bejm Ngjyrosje Profesionale 0.50 cent Fasad,Glet,Keramik,Ujë dhe Renovim Komplet dhe Termozilim
Numri 049 455 713 dhe 045 804 789 si dhe numri Viber +37745804789

SHPALLJET TJERA