TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.01.2016, Në orën: 17:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2311 herë

Titulli : Opel Corsa 1.2 - 2004 - RKS

Çmimi : 3,330 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2004

Përshkrimi

Opel Corsa 1.2 clim.komanda ne timon,centrall,gjama electronik
QMIMI 3330 EURO I PA DISKUTUSHUM
- Viti i prodhimit: 2004
- Kilometra te kaluar: 100.000 km. ( te Garantuara)
- Vetura eshte me 4 dyer
- Lenda Djegese:Benzin
- Ka Regjistrim RKS deri me 20.07.2016

- Vetura eshte ne gjendje shumë te mire.veturen mundeni ta merrni ta kontrolloni ku te doni.
- Te gjithe te interesuarit mund te vin ta shikojn ne çfardo kohe afer ETC-s Ferizaj. dhe te kontaktojn ne Nr. 00377-44-571-874.

SHPALLJET TJERA