TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.01.2016, Në orën: 21:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1121 herë

Titulli : Golf 4 1.6 benzin

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1999

Përshkrimi

Golf 4 , ngjyr e Hirtë metalike, motorri 1.6-SR benzin , dhe impjant te gazit ,viti 99, 5(marrshe), disce aluminit , goma te dimrit te reja ,abs,klimatronik,dy dyersh,gjama elektronik, etj. ne gjendje shum te rregult.
Golfi asht ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Posedon regjistrim 1 vit te plot. deri me Nentor.2016
Esht i ardhur nga Gjermania regjistrimi i dyt ne Shqipri.

SHPALLJET TJERA