TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 04:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3082 herë

Titulli : VW GOLF VII 1.6 TDI, full opcion i doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

VW GOLF VII 1.6 TDI, full opcion i doganuar VETURA POSEDON; KAMER mbrapa, Klimatronik dy zonale Nxemje ne Sedile, Senzora parkimi para e mas Sistemi qe parkohet vet dhe tregon anash Tempomat, Komanda ne timon, Cd radio Navigacion me Tauschscreen, etj etj. 2 qelsa, libra te servisit, i ardhur nga gjermania i doganuar, fellne 049-863-113 049-859-859

SHPALLJET TJERA