TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 04:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1263 herë

Titulli : VW GOLF VII. 2.0 TDI Xenon full opcion i doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

VW GOLF VII. 2.0 TDI modeli Highline, full opcion

Vetura Posedon: Klimatronik dy zonale, Nxemje ne sedile, Komanda ne timon, Tempomat, Cd radio DVD, 2 qelsa, Start-Stop me Gisht, 4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym dhe palohen ne parking, Senzora para e mas, 110 kw 150 ps, 6 shpejtesi, XENON Bi XENON me lleda, libra te servisit, etj etj.

I Doganuar, i ardhur nga Gjermania,

049-859-859

049-863-113

SHPALLJET TJERA