TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 04:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 739 herë

Titulli : VW GOLF 6 -11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2011

Përshkrimi

AUTO SALLONI RIDONI

>> SHITET VETURA GOLF 6
>> Motorri; 1.6 tdi
>> Fuqia 77KW 105 PS
>> KM ; 137000
>> Viti Prodhimit;2011 MODEL I 2012
>> Ngjyra: kaltert metalice
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE kerr familjar
>> ABS
>> DY QELSA
>> ESP
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Alarm Fabrikisht
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 6 litra / 100 km.
nga gjermania me dogan te paguar

tel 044976496 044272607

vib +38649100629 049718230

SHPALLJET TJERA