TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 04:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2451 herë

Titulli : BMW 316 1.6 Benzin

Çmimi : 1,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 316

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1997

Përshkrimi

Është shum e rujtur ka klim karrikat lekur dhe me nxemje etj.

SHPALLJET TJERA