TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 14:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1148 herë

Titulli : Shes veturen Golf 4

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240

Motori (kubik) : 1897

Viti : 2003

Ekstra : Immobiliser, Gjurmues, Panorama

Përshkrimi

Shes veturen golf 4 TDI (di) te kuqe me 6 shpejtsi. Vetura eshte ne gjendje te rregullt..Rrypin e motorit e ka tndrrum dhe servisin e vajit, regjistrim 1 vit

SHPALLJET TJERA