TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 15:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1119 herë

Titulli : Golf 6 2.0 TDI

Çmimi : 10,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6 Plus

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 185,000

Motori (kubik) : 2,0

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Marshi : Manual
Lenda Djegese: Diesel
KM : 185,000
Airbag
ESP
Nxemje ne karrike
Senzora parkimi perpara dhe mrapa
81 kw
4 Dyer
Ekrani "Touch"
MP3
SD-Card
etj.

Viti i Prodhimit: 2009
Regjistrimi i pare ne RKS

SHPALLJET TJERA