TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 16:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1001 herë

Titulli : Shes golf 6

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 99,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes golf 6 dogan dhe homologim

SHPALLJET TJERA