TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 19:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1029 herë

Titulli : MOTORR PER GOLF 1.9 TDI I TKUQE 110 PS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shitet motorri per golf viti 99 me I tkuqe 110 ps komplet me menjaq dhe pjeset tjera.

SHPALLJET TJERA