TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.01.2016, Në orën: 00:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3161 herë

Titulli : Golf 4 044238530

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet golf 4 1.9 TDI 74 kw.
Modeli ocean
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Rks
Klim
Abs
Air bag
Mbyllje qendrore
Dritare me rrym
Pasqyre me rrym
Etj
044238530
049238750

SHPALLJET TJERA