TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.01.2016, Në orën: 00:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2001 herë

Titulli : BMW M3 2.0 is -91

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW M3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1991

Përshkrimi

bmw m3 2.0 is no koment per ket bmw m

bmw e 30 2.0 is 1986 kubika 16 ventila viti i motorrit 2002 komplet me instalim te karaseris eshte edhe ka qip ne qelse qe shton fuqin e motorrit
4 fellnet 9 coll plus distancera 1.5 cm me goma te reja 215 -40- 16 fellnet firna broko b2
defernciallin me rryme dhe eshte shperren 100%
kjo eshte e rastaruar komplet mrena jashte edhe ne trapa eshte komplet me gomica frena te ri
kjo vetur nuk ka pas aksident kurr ase mate voglin
fuqija e motorrit 1986 kubike 187 ps

vrejte nuk ka viber nr kushe ka interesin thirr nr faliminderit per mirkuptim

SHPALLJET TJERA