TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.01.2016, Në orën: 13:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 379 herë

Titulli : VW Passat

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 315,000

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 1989

Ekstra : Rrota Aliazhi, CD Player, Radio, DVD Player, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

Passati eshte ne gjendje te mir fizike,ka te ndrruar vajin dhe filterat para nje muaji,posedon goma te dimrit,ka edhe 5 muaj regjistrim RKS,me magnetofin original etjj

SHPALLJET TJERA