TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.01.2016, Në orën: 15:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 634 herë

Titulli : OFERT Ford Focus 1.8 tdci -04

Çmimi : 3,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Focus

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 270,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi

Përshkrimi

OFERT /
Shitet Ford Focus karavan 2004 /
Dizel 1.8 tdci (ci te kuqe) /
5 Shpejtesit manuale /
Klimatronik /
Dritat Xenon /
74 kW 100 PS /
Xhamat e perparme me rryme /
Pasqyret me rryme dhe nxemje /
Dyert centrall fabrikisht - orgjinal /
ABS /
AIR BAG /
Kasetofon me CD /
Board computer /
270.000 km te kaluara-te sigurta (Orgjinal) /
Regjistrim deri ne Maj 2016 /
Servisim i perfunduar i vajit , filterit te vajit , filterit te naftes , filterit te ajrit , rripit te motorit dhe 2 goma te perparme i kom ndru me te reja /
Nuk eshte nen hipotek,osht ne emrin tem /
Vetem ka nevoje per polir dhe riparimeve te vogla ne karoseri /
Per ma lire ose ndrim mos thirrni /
Tel/mob +386 (0) 49 129-755 /
Viber 049333428 /

SHPALLJET TJERA