TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.01.2016, Në orën: 20:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5804 herë

Titulli : Golf 6

Çmimi : 12,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 159,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Përshkrimi

Golf 6 viti 2009 automatik dsg full opsion 190 ps ne menyre kompjuterike ngjyre e zez metalike me 2 par fellne per dimer dhe per ver vetura eshte ne gjendje shum te mire , me tabela te zvicrres

SHPALLJET TJERA