TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.01.2016, Në orën: 21:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3303 herë

Titulli : VW Golf 4 pacific TDI -03

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

golf 4 pacific 1.9 TDI 74 kw viti 2003 ..vetura esht e posa ardhur nga gjermania dhe ka 196.000 km me liber servisit.... qmimi 5800 euro-- me dogan te paguar....... vetura ka karrikat me nxemje, tempomat,,dhe farat i lan-dritat e para..... tele 044-111148.....ndrrim jo.....

SHPALLJET TJERA