TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.01.2016, Në orën: 04:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1524 herë

Titulli : Audi A6 TDI -01

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes Audi a6 2.5 TDI Dizel Viti prodhimit 2001 Automatik Tip Tronik
Ne gjendje Jashtzakonisht te mir
-Interierin Lekur
-Klimatronik 2 Zonale
-Ulset lekur dhe me levizje Elektrike dhe me Ajer
-Komanda ne Timon
-Fellnet Origjinal te AUDI 16Col me goma te dimrit
- Regjistrim 1 vit bej ndrim dhe me vetura tjera viber 044924102

SHPALLJET TJERA