TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.01.2016, Në orën: 04:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1484 herë

Titulli : VW PASSAT 2.0 TDI CR DSG AUTOMATIK XENON

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

passat 2.0 TDI posedon navigacion ulset me ngrohje bord kompjuter senzora tempomat klimatronik i suajtur si brenda ashtu dhe jasht te gjitha serviset e kryera goma te reja dimri

SHPALLJET TJERA