TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.01.2016, Në orën: 04:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2614 herë

Titulli : Bmw 525d 05

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2005

Përshkrimi

bmw 525d
viti 2005
rks por i skaduar dhe i qlajmruar denim nuk ka 
ne gjendje shum te mire 

Extra 
motorri 525d shum i avancuar
dhe i sukseshem te bmw serie 5
fellnet 19 m packet
enterieri mrena komplet m packet 
karrikat likures me shum opcione 
plus me nxemje
si dhe vollani me pulla dhe mpacket 
bord compjuter 
shiber
perde mrapa n xham
navi dvd 
tmpomat 
dritat xenon me dynamic sistem
senzora parkimit para mrapa
senzor te shiut 
si dhe shum opcione tjera extra

045 581 581

SHPALLJET TJERA