TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.01.2016, Në orën: 09:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1201 herë

Titulli : Urgjent shes Vilen ne Ulqin-Shtoj

Çmimi : 239,000 €

Kategoria : Vila

Madhësia : 300m2

Dhoma Gjumi : 8

Banjo: 7

Mobilimi : po

Ekstra : Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet villa ne Ulqin ne lagjen Shtoj i poshtem. Gjindet : 200 afer Hotelit Imperial dhe 1 km prej plazhave ma te mirat te Ulqinit, MCM dhe Safari beach.

Siperfaqja :300m2 Objekti , Gjithsej toka 5.6 ari , I kompletuar me gjith paisjet e duhura per shtepi gjithsej dhoma :1 sallon , 3 Kuzhina , 7 Banjo, 8 dhoma te fjetjes. Dhe parking per 10 makina

SHPALLJET TJERA