TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.01.2016, Në orën: 17:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 645 herë

Titulli : Shitet mercedes vaneo 1.7 CDI 2004

Çmimi : 2,900 €

Cmimi në zbritje : 2550 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes Vaneo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 256,000

Motori (kubik) : 1.7

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

SHITET MERCEDES VANEO 1.7 CDI Ne gjendje te mir teknike dhe optike I sapo ardhur prej zvicres pa dogan Posedon ABS AIRBAG radio me cd dhe aux Dritare me rrym Pasqyre me rrym 2 qelsa 4 guma te veres + 4 guma te dimrit 5 ulse Per me shum nr. per kontka +37745604888 ose 049631092

SHPALLJET TJERA