TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.01.2016, Në orën: 15:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 324 herë

Titulli : Shes kameren CANON DC420

Çmimi : 80 €

Cmimi në zbritje : 75 €

Kategoria : Kamera & Fotografi

Përshkrimi : Shitet kamera CANON DC420. Eshte shume i rujtun dhe ne gjendje te rregullt. Kamera sic shihet ne foto vjen bashke me kabllin per PC, kabllin per TV, adapter origjinal, komanduesin si dhe canta dhe nje CD origjinal. Per me shume kontaktoni ne nr: 044-336-555.

SHPALLJET TJERA