TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.01.2016, Në orën: 18:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 796 herë

Titulli : OPEL CORSA 1.7 DTI

Çmimi : 3,799 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 184,000

Motori (kubik) : 1.7

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Opel Corsa 1.7 DTI 2002 ne gjendje te rregullt teknike 4 gumat e dimrit te reje serviset e kryme komplet si dhe rrypin dhomzor te ndrum . Abs , Klimatronik , airbeg , esp. Qmimi 3800 044 978 522 +38649703073 viber

SHPALLJET TJERA