TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.01.2016, Në orën: 14:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1961 herë

Titulli : Golf 4 TDI 1.9. 4 Matic

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Golf 4 TDI me dy te kuqe 6 shpejtesi 1.9 esht 4 Matic ne gjendje shum te mir asht i rujten si mrena dhe jasht gjithqka ka ekstra ne dallim me Gollfat tjer esht regjistrimi i par ne kosov ka regjistrim ende gomat i ka te mira te gjitha edhe fellkat . Ësht vit 2002 ka radjen me magazin 1-6 harxhimet i ka te vogla nuk ka asnje vrejtje per me shum info 045862727 ose viber +37745862727

SHPALLJET TJERA