TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.01.2016, Në orën: 14:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2034 herë

Titulli : GOLF 4 1.9 TDI VITI 97 NDRIM I MUNDSHEM URGJENT

Çmimi : 3,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1997

Përshkrimi

Shitet golf 4 .19 TDI I thjesht osht ne gjendje shum te mir ika te gjitha te modelit mate ri osht i paster Mrena dhe jasht me shiber me goma te mira me karika te mira krejt ika as 2002 mukon sosht ma i mir a ma i paster regjistrim 6 muj
Per ma shum info 045519666
Ndrim I mundshem

SHPALLJET TJERA