TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.01.2016, Në orën: 14:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1457 herë

Titulli : Mercedes 220 CDI AVANGARDE automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes Mercedes 220 avantgard ,vetur privat jo e tregtise, krejt lekur, mrenda. karrikat me nxemje, komandat ne timon,tempomatin xhamat kolor. fabrikisht,etj.. veturen e kom sjell vet prej Gjermanie per veti .,i eshte shum i rujtun, ka dy par gomat edhe dimrit dhe te veres. me fellne komplet ,Regjistrim edhe 7 muaj.
Kontakt 049 622 445. 045 999776 vetura eshte per merakli kush e ka per veti qmimi shum i volitshem.

SHPALLJET TJERA