TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.01.2016, Në orën: 15:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1162 herë

Titulli : GOLF V 2.0 TDI SPORT LINE RKS

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

SHITET DHE NDRROHET
GOLF 5 2.0 TDI SPORT LINE 2005
Klim tronik
Rks 6muj
Xhama me rrym
6 shpejtsi
Bord kompjuter
Nuk esht hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.

Info : +377 44 672 282 & 049 100 920

Çmimi kesh 6300€
Çmimi ndrrim 6500€

SHPALLJET TJERA