TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.01.2016, Në orën: 15:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2451 herë

Titulli : Mini Cooper benxin 1.6 1 vit rigjistrim -02

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini Cooper

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2002

Përshkrimi

MINI COOPER 1.6 BENZIN

NUK OSHT KREDI AS HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 24.09.2002

EXTRA POSEDON:

**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**TIMONI ME LEVIZJE
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x6
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**XHAMAT MBRAPA TE ERRESUAR FABRIKISHT
**ALUMIN FELLGA ME GUMA TE REJA TE DIMERIT
NDRRIM I MUNSHUM

INFO NE 044 320 777. EDHE 049 320 777

SI DHE NE VIBER +377 44 320 777

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

SHPALLJET TJERA