TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.01.2016, Në orën: 15:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1224 herë

Titulli : SHITET ASTRA G 2001

Çmimi : 3,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2001

Ekstra : Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Panorama

Përshkrimi

Shitet astra g viti 2001..vetura eshte 1.6 benzin dhe plin.Shpenzimet shum te vogla.eshte sport edition ka klime goma te reja fellne radio tavani hapet.regjistrim deri Tetor2016.mrena led llampa etj.Ndrim i mundshem per me shume 044 839 612

SHPALLJET TJERA