TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.01.2016, Në orën: 19:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 510 herë

Titulli : BMW 346 L benzin ni pronar ne RKS qmimi fix

Çmimi : 5,200 €

Cmimi në zbritje : 5000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 316

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 138,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Veturen vet e kam pru dhe e kam doganuar ne vitin 2012 me 106000 km i ka pasur tash i ka 138000 nuk kamujt ma shum muju bo ne ks se nuk vozitet shum vetura oshte shum e mbajtur mir ashtu si ka ardhur prej germanis serviset e rregullt te kryera siq edhe duket ne foto OPCIONET
KLIMATRONIK BOARD COP 2
NAVIGACIN
KARRIKAT ME NXEMJE
SHIBER TEMPOMAT
FELLGE ALUMINI ORIGJIN
SENZORA PARKINGU MRAPA
HALOGENA DY PAL GOMA VER DIMER
XHAMA ELEK PASQYRAT ELEK
KOMANDAT VOLLAN
LIBER SERVISI DY QELSAT E VET
Etj etj qmimi i padiskutushem ndrrim nuk boj

SHPALLJET TJERA