TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 02:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2249 herë

Titulli : AUDI A4 ALLROAD 3.0TDI QUATTRO

Çmimi : 24,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2010

Përshkrimi

Vetura eshte ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm per kilometra.
Ekstra/automatik,klimatronik,panorama,bik xenon,lleda,kamera,sport karrika,nxemje karrika,lkur krem,tempomat,navigacion,ndrus te shpejcive vollan,komanda vollan,perde dhe xhama te errsuara,start stop,cd radio,tv,dfd,cenzora,fellga,dy qelsa etj.per me shum info 049333888 ose 049677778.

SHPALLJET TJERA