TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 02:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2029 herë

Titulli : audi a3 automatik 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

audi a3.. 20 TDI automatik DSG viti 23.12.2004 -- vetura esht e posa ardhur nga gjermania--- vetura ka 183.000 km me liber servisit dhe esht ne gjendje shum te mir--- tele 044 193727 ---049 522-786............... ndrrim jo

SHPALLJET TJERA