TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 02:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2903 herë

Titulli : Audi a4 2.0 2008

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet Audi A4 2.0 2008
Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.
Vetura posedon; Klimatronik, ABS, Central, Navigacion satelitor, senzor parkingu, tempomat, 6 shpejci, 2 qelsa , karrikat likur me ngrohje, gjamat me elektronik, color fabrikisht, Fellne 19 coll te veres+ fellne 17 coll me goma te reja te dimrit, full opcion, me kilometra te garantuara, te gjitha serviset e kryera ne zvicerr me liber servisit, vetura gjindet ne zvicerr ne gjendje te shkelqyeshme! Etj.
Per me shum info 045617231 +41788737326

SHPALLJET TJERA