TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 02:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2058 herë

Titulli : Fiat Stilo

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Stilo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2400

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Fiat stilo Full Extra 2.4 ne gjendje shum te mir si jasht edhe mbrenda . Vetura posedon : Klim . Airbag. ABS. ASR. Kompjuter. Navigacion. Telefon. Timoni Levizes me komand . ( City & Auto ) Pasqyret elektrite . Karrikat levizese elektrike ( me nxemje ). Karrikat para dhe mbrapa likur . Senzora te Xhamave . Senzora ne Branik . Panoram. 3 Gjamat e fundit fabrikisht Tzi i ka . Magacin per CD . Subufer ( Subwufer ) fabrikishit te montum . 170 PS . CC 2.4 . regjistrimi I skaduar 10.12.2015 ndrrim i mundshem

SHPALLJET TJERA