TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 02:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1964 herë

Titulli : GOLF 4 TDI 74 KW PA DOGAN

Çmimi : 3,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

SHES GOLF 4 TDI 74 KW 101 PESS
I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA
PA DOGAN
DWD
BORDCOMPJUTER
12-12-2002
ESP
KERRI ËSHT ME LIBER TE SERVISIT
ALUFELLNE 16 COLL ORGINAL TE WV
KERRI OSHT SHUM I RUJTUN SI MBRENDA ASHTU DHE JASHT

SHPALLJET TJERA