TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 02:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4459 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI DSG 2007 automatik

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Golf 5 1.9 TDI
DSG automatik 6 shpejtsi
Fellne te TIguan 2013
4 goma te veres + 4 te dimrit M+S te reja me dy vite garancion te sapo vnuara
CD me ekran krejt bardh pp ashtu krejt dritat brenda i ka te bardha dhe ka konforin shum te ruajtur
Klimatronic , karrikat me nxemje
Serivisin e ules te saponkryer
Servisin e menjaqit te sapp kryer
Zamajacin te sappnndrruar
akumulator te sapo
vnuar me 40 muaj garancion
vetura oe ardhun nga Zvicrra o model i Gtis

vetura esht TIp top pa asni investim
regjistrim ka edhe 9 muaj

SHPALLJET TJERA