TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 02:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3011 herë

Titulli : MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

SHES MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KLIM,NAVIGACION,ABS, AIRBAG, ESP, BORDKOPJTER, PULLA NE VOLLAN, KARRIGAT LIKUR, FELLNE, REGJISTRIM 2 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA