TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 15:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 412 herë

Titulli : Banesë

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 72m2

Dhoma Gjumi : 1+1

Banjo: po.. e kompletuar

Mobilimi : *****E kompletuar, dhe shumë pak e shfrytëzuar.

Ekstra : Kondicioner, Pushimore, Pishinë, Ballkon

Përshkrimi : Banesa gjendet në plashin e Durrësit, është në katin e dytë të objektit,.
***Banesa tërsisht është me pamje ka deti.
***Eshtë e kompletuar për banim, shumë pak e shfrytëzuar.
***
Të interesuarit serioz , pos pazarit me Euri,mund të hynë në pazar edhe me ndrrim Banese në Prishtinë.Banesa është me hipotekë,bajta pronësore është e garantuar.Të interesuarit lajmrohuni në mr 049.742.282.

SHPALLJET TJERA