TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 19:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1566 herë

Titulli : Fiat Bravo 1.9 JTD -07

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Bravo

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes Veturen Fiat Bravo 1.9 JTD MultiJet viti i prodhimit 2007 me dogane dhe akciz te paguar,vetura i posedon 189i km te kaluara dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +38649124782 Viber +37744160193 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA