TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 19:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 798 herë

Titulli : Smart ForFour 1.3 Benzin

Çmimi : 4,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Smart For Four

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Smart ForFour 1.3 benzin viti i prodhimit 2005 i doganuar dhe me akciz i sa po importuar nga Austria ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info..
Adnani
Tel. +38649124782 Viber
+37744160193 Viber
AbS
Klim
Mbyllje Qendrore
Dritaret Elek
CD
Etj
Ju Mirepresim AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA