TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 23:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 729 herë

Titulli : Gollf 2 benzin

Çmimi : 750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1987

Përshkrimi

Shes Gollf 2 viti i prodhimit 1987 regjistrimi ka deri muajin Shtator edhe ne gjendje te mir eshte vetura çmimi 750.00€ dhe baj ndrrim me ndonje vetur tjeter pikap.

SHPALLJET TJERA