TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.01.2016, Në orën: 00:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 415 herë

Titulli : Opel Corsa 1.3 CDTI DPF ecoFLEX - 09/2011

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Opel Corsa 1.3 CDTI DPF ecoFLEX - 09/2011
ABS, ESP, Air Bag,
Bordcomputer,
Radio, CD Player, AUX, Mp3, USB,
Senzor parkimi mbrapa,
Dritaret elektrike,
AC Klimatronik,
Navigacion,
Tempomat,
Bluetooth për telefon,
Dy qelësa,
Mbyllje qëndrore,
Ulëset me nxemje,
Timoni me nxemje,
Goma të verës dhe të dimrit,
Regjistrim deri me 13.Mars.2016,
Qmimi i negociueshëm,
Kilometra 170.000
Mos dërgoni email se nuk përgjigjem.

SHPALLJET TJERA