TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.01.2016, Në orën: 15:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3950 herë

Titulli : VW Golf 4 benzin 1.6 rks shum i mir -99

Çmimi : 2,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes golf 4 benzin 1.6 i regjistruar rks vetura osht ne gjendje shum te mir dhe punon shum mir posedon klim gjamat me rrym abs esp alo fellga muzik te mir md cd etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA