TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.01.2016, Në orën: 15:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1655 herë

Titulli : Mini One D. 1.4 TD

Çmimi : 6,790 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini One

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2004

Përshkrimi

Mini Cooper ONE D. 1.4 TD 55 KW (Turbo Diesel),Viti i prodhimit 2004 i doganuar,
I importuar nga Zvicrra me nje gjendje shume te mire motorrike dhe vizuele. Servisimi i rregullt me liber.


Opcionet – Klimatronik ,Tempomat, Bord kompjuter, ABS, ESP, Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim, Ulset sport,Timon hidraulik , Fellge Alumini 16 coll, etj.

Cmimi - ( 5990) Nuk bejme ndrrime
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
FB.- https://www.facebook.com/AutosallonJONI
Mendo Ndryshimin Mendo AUTO JONI.

SHPALLJET TJERA