TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.01.2016, Në orën: 15:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2222 herë

Titulli : Shes golf 4 Tdi 1.9 me i te kuqe rks 9 muj

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes golfin 4 dizel 1.9 Tdi i te kuqe shum i mir regjistrimi i dyt ne rks regjistrim edhe 9 muj shum ne gjendje shum te mir dhe shum i rujt posedon klim abs esp bord compjuter alo fellga me goma te mira gjamat me rrym muzik te mir etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA