TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.01.2016, Në orën: 15:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3197 herë

Titulli : Dodge 1.8 Benzin -06

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Dodge Caliber

Ngjyra : Portokalli

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Dodge 1.8 Benzin Viti 2006 Posedon Klim Xhamat Elektronik Radio me Cd Mbyllje Qendrore 2 Qelsa Fellne Vetura eshte ne Gjendje te Mire , Vetura eshte pa Dogan , SMS DHE VIBER NUK JU KTHEJ PERGJIGJE Kontakti ne Tel.044223753 049285781 kontakti nga ora 8 deri 21.

SHPALLJET TJERA