TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.01.2016, Në orën: 16:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 745 herë

Titulli : VW Golf V 2.0 TDI-04

Çmimi : 7,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Veturen VW Golf 2.0 TDI Sportline viti i prodhimit 2004 me dogane dhe akciz te paguar,vetura i posedon 189i km te kaluara dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. 044861718 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA