TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.01.2016, Në orën: 01:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4121 herë

Titulli : BMW X5 dizel 3.0 me rks

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes BMW X5 dizel 3.0 M-paket me tabela rks dhe rexhistrim osht ne gjendje shum te Mir si mbrenda ashtu dhe jasht
Viti 23.11.2007

SHPALLJET TJERA